Ostatnie warsztaty BMK we Wrocławiu edycja 2017

Ostatnie warsztaty BMK we Wrocławiu edycja 2017

Za nami ostatnie warsztaty dla grup regrantingowych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku.

Trzecie i zarazem ostatnie spotkanie odbyło się 20 września w Galerii FOTO – GEN we Wrocławiu. Uczestnicy szkolili się z obszaru ewaluacji oraz diagnozy w  projekcie. Rozmawiano na temat realizacji projektów oraz omawiano jak dobrze przygotować sprawozdanie z projektu. Następnie uczestnicy podzieleni na kilkuosobowe grupy, dyskutowali oraz wymieniali spostrzeżenia. W ramach warsztatu powstały plakaty, które stały się idealnym narzędziem do podsumowania całej dotychczasowej pracy. Na zakończenie zostały przedstawione źródła finansowania projektów kulturalnych

IMG_0051.JPG

W warsztatach wzięło udział 17 osób i 7 przedstawicieli operatora programu. Warsztaty przeprowadzili: Maciej Borowski –„Jak dobrze przygotować sprawozdanie z projektu“, Paweł Kamiński – „Warsztat dot. diagnozy i ewaluacji w projekcie“ oraz „Źródła finansowania projektów kulturalnych“, dr Tomasz Kasprzak - „Warsztat ewaluacyjny projektów“.

Na zdjęciach widoczni są liderzy projektów i osoby prowadzące warsztaty. Część zdjęć prezentuje prace w grupach warsztatowych. Uczestnicy podzieleni na grupy tworzyli „plakaty“ oraz wymieniali się uwagami o udanych i nieudanych stronach realizacji projektów. Niektóre zespoły są już na mecie swoich działań, dla pozostałych to czas intensywnej pracy. 

IMG_0038.JPG

Autor zdjęć:  Maciej Borowski

Autorka opisu: Klaudia Kłodnicka (przedstawicielka operatora programu BMK na DŚ, redakcja DOKIS.pl)

www.bardzomlodakultura.pl, FB - #bardzomlodakultura

"Wiem, kim jestem - nie boję się dorastać". Projekt w Goleniowie

"Wiem, kim jestem - nie boję się dorastać". Projekt w Goleniowie

„Budzimy śpiącą królewnę” – wizyta w Operze Krakowskiej

„Budzimy śpiącą królewnę” – wizyta w Operze Krakowskiej